Obóz i inne sprawy bierzące

Czuwaj!

Białe Kruki wracają do harcerskiego życia! Przed nami kilka miesięcy zbiórek i biwaków, a potem obóz harcerski z prawdziwego zdarzenia. W związku z długą ciszą na tej stronie warto podsumować w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące najbliższych miesięcy, potrzebne harcerzom i rodzicom harcerzy.

Od października zaszłego roku drużynowym 47 Obornickiej Drużyny Harcerzy ,,Białe Kruki” jest druh Michał Tracz. Kontakt pod numerem 503822996 lub za pośrednictwem messengera.

10 kwietnia odbędą się zbiórki zastępów, informacje o nich przekażą zastępowi bliżej terminu. Nie każdy harcerz posiada w tym momencie swój zastęp. Niedługo to się zmieni, nowy zastęp lub dwa powstaną po naborze, który planujemy na przełom kwietnia i maja. Więcej informacji o naborze pojawi się wkrótce, a jeśli ktoś już teraz jest chętny na zostanie harcerzem w naszej drużynie, niech skontaktuje się z drużynowym lub którymkolwiek z zastępowych. , aby przyjść na najbliższą zbiórkę bez naboru.

17-18 kwietnia odbędzie się biwak drużyny. Zaczniemy o godzinie 10:47 w sobotę, a skończymy około południa w niedzielę. Więcej informacji po świętach!

– Na obóz w tym roku jedziemy na bazę obozową naszego hufca do Lginia w terminie 10-24 lipca. Obozować będziemy razem z harcerzami z ,,4 Szczep Harcerski Quo Vadis”, stylizacją obozu będą ,,Opowieści z Narni”.
– Obóz już za kilka miesięcy, w związku z tym już niedługo zbliża się termin pierwszej wpłaty. W tym roku wpłat dokonujemy w trzech ratach.
15.04 200zł
15.05 350zł
15.06 380zł
Pierwsza rata jest najważniejsza, pozwoli ona nam ocenić rzeczywistą ilość harcerzy jadących na obóz. Wpłata zapewnia też chętnemu harcerzowi miejsce na tym obozie. Oczywiście zapisy będą wciąż otwarte jednak może się zdarzyć tak, że miejsc zabraknie. Wpłatę dokonujemy na rachunek o numerze 96 1750 0012 0000 0000 4102 5301 .W tytule przelewu podaje się „DSCZ HAL 2021 IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA”.
W razie pytań proszę dzwonić do drużynowrgo.

Wszystkie składki do pierwszego kwartału roku 2021 zostały umożone albo zapłacone ze środków 5SH Gniazdo, a za drugi kwartał składka wyniesie 30zł. Dzięki składce należymy do ZHP, możemy nosić mundury i korzystać z infrastruktury. Posiadamy również podstawowe ubezpieczenie na czas aktywności harcerskich. Ponadto część składki pozostaje w drużynie i pozwala nam na wydatki różne- od organizacji zbiórek do inwestycji w sprzęt na obóz.

~ Kolumb

Dodaj komentarz