Zbiórka 10-lecia

Już kilka miesięcy temu Białe Kruki obchodziły 10-lecie swojego istnienia. Z powodu tego, iż ubiegłej jesieni nasza próba świętowania tej rocznicy się nie udała z powodu obostrzeń, w najbliższą sobotę chcieliśmy jeszcze raz spróbować zorganizować biwak. Jednak i tym razem obostrzenia na to nie pozwalają, a do tego pogoda zapowiada się nieciekawie. Harcerz jednak nie rezygnuje z przygody z powodu byle deszczu, dlatego zaktualizowaliśmy plany i w najbliższą sobotę spotykamy się na zbiórce drużyny. Nie byle jaka to będzie zbiórka- 10-lecie i przekazanie drużyny. Drużynowy Adam Nowak przekaże niebieski sznur drużynowego pełniącemu od pewnego czasu rolę drużynowego druhowi Michałowi Traczowi.

Zaczniemy o godzinie 14:00 na szczycie Ruskiej Górki i w tym samym miejscu skończymy o godzinie 19:00. W ramach zbiórki odbędą się: gra terenowa, apel i obrzędowe ognisko. Przygotujcie się na deszcz i na zmoknięcie. Pamiętajcie o mundurach i składkach (30zł za drugi kwartał 2021).

A ci, którzy zamierzają jechać na obóz, niech spojrzą dwa wpisy niżej. Znajdziecie tam informacje o tym kiedy należy dokonywać wpłat na akcję letnią 🙂

Czuwaj

~ Kolumb

Dodaj komentarz