Płatności za obóz

Drodzy rodzice, już za parę dni (15.05) mija druga rata płatności za obóz (350zł). Można zapłacić bonem turystycznym (więcej informacji pod koniec tego postu) W ostatnią niedzielę maja (30.05) po zbiórce odbędzie się spotkanie dla rodziców, od tego dnia na każdej zbiórce, w tym na spotkaniu przedobozowym, dostępne będą karty obozowe. Więcej szczegółów dotyczących spotkania zostanie podanych bliżej terminu spotkania.

Ten post został opublikowany chwilę po poprzednim więc zeskrolujcie trochę niżej by przeczytać o planie działania na maj.

A oto instrukcja dotycząca płatności bonem turystycznym za obóz harcerski. Instrukcja znajduje się również na stronie hufca.

,,Drodzy rodzice, w naszym hufcu istnieje możliwość rozliczenia bonem turystycznym części składki zadaniowej za udział w obozie.

Poniżej kilka zasad, których prosimy o przestrzeganie:

 • Bonem rozliczamy tylko dziecko, które bierze udział w obozie. Nie ma możliwości rozliczenia bonem rodzeństwa.
  • Prosimy o jednorazową płatność bonem. Jeśli chcemy wykorzystać całość to dokonujemy to w jednej transakcji, a nie kilku w mniejszych kwotach.
  • Zaliczka za udział powinna zostać wpłacona przelewem bezpośrednim, nie rekomendujemy opłacenia jej z Bonu, gdyż w razie potrzeby zwrot jest dużo trudniejszą procedurą.
 • Rodzice chętni do wykorzystania bonu proszeni są o wysłanie maila na adres paulina.walczak@zhp.net.pl  z informacjami: 
 • kod bonu (16-znakowy z portalu PUE ZUS) 
 • imię i nazwisko dziecka oraz środowisko/drużynę
 • numer telefonu komórkowego (ten sam podany w PUE ZUS)
   • kwotę, która ma być wykorzystana (maksymalnie 500 zł)
 • W tytule maila proszę wpisać BON TURYSTYCZNY

W ciągu kilku dni skontaktujemy się telefonicznie z rodzicami, którzy wysłali maila w celu płatności bonem. Na numer telefonu rodzica zostanie wysłany krótki kod weryfikujący płatność (kod ważny jest dwie minuty i należy go podać w trakcie rozmowy).
W zwrotnym mailu rodzic otrzyma klauzulę przetwarzania danych osobowych, którą mamy obowiązek przekazać”

Rozliczeń bonem będzie dokonywać hm. Paulina Walczak (mail: paulina.walczak@zhp.net.pl, tel. 501785798).

W każdy wtorek w godzinach 20.00-21.30 będzie pełnić dyżur telefoniczny w temacie bonu, choć zachęcamy do kontaktu mailowego.

Dodaj komentarz