Plan pracy na czerwiec

W najbliższą sobotę (5.06) odbędzie się zbiórka drużyny w godzinach 10:00-14:00. Początek i koniec zbiórki na grzybku. Na zbiórkę zapraszamy też wszystkich chętnych by do drużyny dołączyć.

W kolejny wekend (11-13.06) odbędą się zbiórki zastępów. Szczegóły w kolejnym tygodniu podają zastępowi. Jeśli ktoś nie należy na ten moment do żadnego zastępu, a chciałby wybrać się na zbiórkę zastępu proszę zadzwonić do drużynowego lub któregohś z zastępowych i zapytać czy może przyjść jako gość.

19-20 czerwca odbędzie się biwak. Będzie to biwak w Górach Kruczych. Wyjazd w sobotę rano, a powrót popołudniu w niedzielę. Zapisy do 14 czerwca u drużynowego i zastępowych, w zależności od ilości chętnych będzie potrzebny dodatkowy opiekun dlatego proszę o terminowe zgłoszenia. Więcej szczegółów pojawi się w osobnym poście bliżej terminu.

Przypominam, że warunkiem wyjazdu na obóz jest dostarczenie poprawnie uzupełnionej karty obozowej do 15 czerwca. Jeśli ktoś jeszcze jej nie odebrał można to zrobić na każdej zbiórce i Klubie Kruka.

Czuwajmy

~Kolumb

Dodaj komentarz