Plany na najbliższe tygodnie

W wekend 23-24 odbędą się zbiórki zastępów:

Zastęp Nieustraszonych Dingo w sobotę w harcówce w budynku dworca w godzinach 12:00-14:00. Na zbiórkę będzie trzeba przynieść materiały do zrobienia „bezpieczniak” więcej informacji dalej w poście

Zastęp Meksykańskich Świń i Młodych Wilków wspólnie od 12:00 do15:00 w niedzielę na Grzybku

Natomiast w ostatnią sobotę października (30.10) odbędzie się zbiórka drużyny w godzinach 11:15-14:45 na grzybku. Na zbiórce odwiedzi nas drużyna z Szewc.

Tego samego dnia dla chętnych nocowanie w harcówce z grami planszowymi i filmem. W harcówce mieści się tylko 10 osób więc jeśli ktoś chce wziąść udział powinien zgłosić się do drużynowego. Start godzina 18:00 a koniec rano o 9:00 jeśli ktoś chce wrócić wcześniej albo nie nocować też można ale zgłoście to zawczasu.

Na kolejnej zbiórce drużyny (6.11) potrzebne będą tzw bezpieczniaki. Miecze wykonane z rurki pcv (15-18mm średnicy) w otulinie oklejonej taśmą izolacyjną. Należy kawałek miecza przy podstawie zosyawić bez otuliny tak by można go było złapać dwiema dłońmi. Standardowa długość miecza to 1 metr. Zastęp Nieustraszone Dingo wykona je na zbiórce zastępu reszta musi zrobić to na własną rękę. Na zbiórce drużyny (30.10) będzie można zobaczyć jak takie bezpieczniaki wyglądają. Pozatym jeśli nasuwają się jakiehś pytania można śmiało dopytywać zastępowego i drużynowego

12 listopada drużyną jedziemy do Warszawy. Wyjazd jest organizowany przez parafię przy Trzebnickiej. W ramach wycieczki odwiedzimy Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz Pałac Prezydencki. Cena wyjazdu to tylko 50zł więc warto skorzystać. Niestety istnieje ograniczenie wiekowe, wyjazd jest zorganizowany dla młodzieży od 8 klasy szkoły podstawowej wzwyż. Liczba miejsc jest ograniczona i nim szybciej zgłoszenie dotrze do drużynowego tym mniejsza szansa, że miejsc zabraknie.

Czuwajmy!

~Kolumb

Dodaj komentarz